Hotely Argentina

délka: 15 dní (zájezd č. 430150)

15 - denní zájezd

BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • SALTA • PURMAMARCA • MENDOZA • PUERTO DE IGUAZU • QUEBRADA DE HUMAHUACA • CRISTO REDENTOR
Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.
Zájezd je možné prodloužit o pobyt v Rio de Janeiru.

Ubytování: hotel ****

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy/Vídně.
2. den:Buenos Aires - Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.
3. den:Buenos Aires - Dopoledne návštěva centra města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery s úžasnou akustikou. Poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou a s Casa Rosada. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos a k nádhernému parku Palermo. Návrat do hotelu. Odpoledne volno, Večer fakultativně večeře s představením Tango show. Před představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy, možnost lekce tanga.
4. den:Buenos Aires - Po snídani výlet k řece Paraná a do Delty del Tigre. Projedete rezidenční částí města, minete městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostanete se k deltě řeky Paraná, 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, budete moci vychutnávat nádhernou přírodu po nalodění na výletní bárky a při projížďce po kanálech a přítocích řeky. Oběd (bez nápojů) v místní restauraci. Návrat do hotelu, volno.
5. den:Buenos Aires/Salta - Po snídani transfer na letiště, odlet do Salty, malebného města, které si dochovalo nejvíce památek z koloniální doby. Celý název města je Salta la linda, což znamená krásná Salta. Procházka centrem města, kde se soustřeďují budovy jako katedrála a radnice, ve které se ukrývá Muzeum historie celé severní oblasti Argentiny, dále kostel sv. Františka s 53 metrů vysokou věž – jedna z nejvyšších v celé Americe, anebo klášter San Bernardo, v současnosti využíván karmelitánkami, který je nejstarší budovou ve městě. Ubytování.
6. den:Salta/Quebrada de Humahuaca - Po snídani odjezd do mnohobarevné krajiny s několika kouzelnými vesnicemi, kde se zdá, jakoby se zastavil čas. Jedna z nejkrásnějších osad se jmenuje Purmamarca, původní indiánská osada, nad kterou se tyčí vrchol zvaný "Sedm barev". Největší atrakcí oblasti je ovšem opevněná osada Pucará de Tilcara, která byla vybudována původním kmenem (Omaguaca) ještě v předkolumbovských dobách. Monolit, který označuje místo, kudy prochází obratník Kozoroha, je místo, kde se 21. června slaví Inti Raymi (Svátek slunce) – jedná se o oslavy s pradávnou historií v den, kdy začíná zimní slunovrat, který určuje i začátek nového zemědělského cyklu. Na samém severovýchodě se nachází "okruh Puna" - často navštěvovaná oblast díky svým četným malebným vesničkám.
7. den:Salta - Tren de las Nubes - Brzy ráno celodenní výlet vlakem Tren de las Nubes. Jedná se o jednu z nejokázalejších atrakcí Argentiny a taky o jednu z posledních velkých vlakových cest, které se dají realizovat v Jižní Americe. Vlak vybaven restaurací, barem, průvodcem a nejrůznějším personálem, který se postará o vaše pohodlí. Vlak vystoupá až do výšky 4192 m systémem zakroucených spirál. Po cestě budete sledovat malebné přírodní scenérie a obdivuhodnou architekturu železnice. V Ceně je snídaně a oběd. Ubytování v Saltě.
8. den:Salta - Mendoza - Po snídani odjezd na letiště a odlet ze Salty do Mendozy (přes Buenos Aires). Transfer do hotelu. Volno.
9. den:Mendoza - Po snídani prohlídka města, centra vinařské oblasti a známého vinobrání, s překrásným parkem Generála San Martína a zajímavou architekturou. Odpoledne návštěva vinic s proslulými argentinskými víny v Lujanu de Cuyo s ochutnávkou vín. Návrat do hotelu.
10. den:Mendoza - Andy - Po snídani odjezd na celodenní výlet do And - Alta Montaňa s vyhlídkami na nejvyšší hory a se zastávkou na chilsko-argentinské hranici. Po cestě si můžete kochat i stálou přítomností nejvyšší hory jižní polokoule Aconcaguy. Samotnou hranici mezi Argentinou a Chile, poznáte velice snadno, protože nad ní ve výšce 4200m stojí obrovská socha Krista. Večer návrat do hotelu.
11. den:Mendoza-Buenos Aires- Iguacu - Po snídani odjezd na letiště, odlet do Buenos Aires a pokračování letu do Puerto Iguazú. Transfer do hotelu.
12. den:Vodopády Iguacu z argentinské strany - Po snídani odjezd na prohlídku vodopádů z argentinské strany. Potom se ekologickým vláčkem svezeme po pralese až k můstkům a lávkám těsně nad vodopády. (vstup do přírodního parku v ceně) Po cestě zastávka u Ďáblova chřtánu Garganta del Diablo, kde je možné sledovat nekonečný a ohlušující příval vody řítící se do propasti. Další zastávka Cataratas nám umožní sledovat vodopády a deltu řeky Iguazú s četnými ostrůvky. (Circuito Superior). Projížďka na člunech pod vodopády. Odpoledne volno.
13. den:Vodopády Iguacu z brazilské strany - Výlet na brazilskou stranu vodopádů, po cestě můžeme obdivovat množství motylů všech barev. Vzhledem k tomu, že 80% vodopádů je na argentinské straně, park na brazilské straně má jen jeden můstek, respektive lávku o 1000 m. Při pěší procházce po ní je možné sledovat jeden z nejmohutnějších vodopádů na světě s 275 kaskádami a peřejemi o celkové šířce 2700m. Panoramatické výhledy na argentinskou stranu vodopádů. Návrat do hotelu.
14. den:Sao Paolo/Madrid - Odjezd na letiště, let do Sao Paola a následně do Evropy.
15. den:Madrid-Praha Přílet do Evropy a následně pokračování letu do Prahy/Vídně.


Podobné zájezdy v této destinaci

117 900 Kč
Základní cena od 117 900 Kč

Do nitra And (Argentina, Chile a Bolívie)

Argentina, La Boca
BUENOS AIRES – SALTA – CAFAYATE – SAN ANTONIO DE LOS COBRES – JUJUY – SAN PEDRO DE ATACAMA – SALAR DE UYUNI – UYUNI – POTOSI – SUCRE – TARABUCO – EL FUERTE DE SAMAIPATA – SANTA CRUZ. Tento unikátní program Vám nabízí nezapomenutelné zážitky. Okruhu dominuje město Salta a jeho okolí, jízda „vlakem do…
termín: 30.04.2019 délka: 17 dní
97 990 Kč
Základní cena od 97 990 Kč

Velký okruh Patagonií

Argentina
Minimální počet 8 osob Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA
termín: 24.03.2019 délka: 14 dní
32 400 Kč
Základní cena od 32 400 Kč

Patagonie a Ohňová země

Argentina
Východ slunce nad Torres del Paine, kdy první ranní paprsky ozáří tři skalní monolity a zbarví je do zlatočervené barvy anebo jedinečný ledovec Perito Moreno s odpadávajícími kusy ledu přímo před vašima očima, patří ke stejně nezapomenutelným zážitkům, jako pohled na impozantní žulové věže Fitz Roy a…
termín: 25.01.2019 délka: 17 dní

Nabízí

EMMA AGENCY spol. s r.o.

EMMA AGENCY spol. s r.o.

Kozí 10
66078 Brno
telefon: 542214343

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Aeroparque Bs. As. Aerodrome 16 °C
Bariloche 0 °C
Cordoba Aerodrome 14 °C
Iguazu 22 °C
Mar Del Plata Aerodrome 13 °C
Mendoza Aerodrome 14 °C
Rosario Aerodrome 14 °C
Salta Aerodrome 22 °C
Ushuaia Aerodrome 6 °C

Základní informace

Argentina

Argentina
Hlavní město: Buenos Aires
Počet obyvatel: 34 021 447
Měna: ARS
Rozloha: 2,776,661 km2

Místopisy

  • Buenos Aires

  • Argentinský severozápad

    Region vysokých hor, působivých sopek a modré oblohy. Zahrnuje provincie Jujuy, Salta, Catamarca a Tucumán. Za nejhezčí místa této oblasti jsou považována údolí Quebrada de…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://argentina.vasezajezdy.cz/zajezdy/hotely-argentina-430150/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://argentina.vasezajezdy.cz